Coraz więcej osób włącza się w naszą modlitwę. A po modlitwie – czas na działanie!

Projekt zakończony! Dziękujemy za okazane wsparcie!

Postęp 135%

Radio Różaniec to inicjatywa Fundacji Królowej Różańca Świętego, która właśnie wchodzi 5 rok istnienia. Pomysł na tę internetową rozgłośnię wynika z zapotrzebowania na wspólną, regularną modlitwę różańcową, a szczególnie na różaniec pompejański – czyli modlitwę 15 tajemnicami różańca. Różaniec i nowenna pompejańska w Radiu Różaniec jest wielokrotnie w ciągu dnia w różnych wariantach i głosach. Zobacz program

Stale dodajemy też różańcowe audycje oraz wcielamy w życie nowe pomysły:

Na przestrzeni tego czasu trzykrotnie zmienialiśmy serwer radiowy, dbając o to, by jakość przekazu była jak najlepsza. Początkowo z braku Funduszy płaciliśmy z własnej kieszeni, ale wraz ze wzrostem liczby słuchaczy i rosnącymi wymaganiami finansowymi, stało się jasne, że Radio Różaniec musi oprzeć się na swoich słuchaczach. Że powinnismy prosić o pomoc także i Ciebie!

Coroczny rachunek – czeka na zapłacenie

Być może przyjdzie taki smutny czas, kiedy Radio Różaniec przestanie być potrzebne, kiedy ludzie w ogóle przestaną się modlić. Na szczęście trend jest odwrotny: coraz więcej osób włącza się w naszą modlitwę! Początkowo było nas kilkanaście osób, potem kilkadziesiąt, teraz na wieczornej modlitwie jest nas kilkaset osób! Gdyby tylko jeden raz, podczas wieczornego różańca, każda z modlących się osób ofiarowała symboliczną złotówkę, opłacilibyśmy rachunek za serwer w ciągu pół godziny!

Potrzeba 149,99 Euro, czyli około 630 złotych. To opłata na utrzymanie serwera przez cały rok, opłata za jedną fakturę. Są jednak także inne, większe koszty, jakie generuje radio. Były to m.in. koszty dokupienia łącza internetowego i opłacenia zewnętrznych usług, co podwaja wspomnianą kwotę. Dla nas jednak naglącą i najpilniejszą potrzebą  jest opłacenie rachunku radiowego. Dlatego zapraszamy Cię do współdziałania!

Dlaczego warto wesprzeć Radio Różaniec?

Radio Różaniec słuchają tysiące osób w ciągu dnia. To naprawdę wiele modlitwy. Warto zainwestować w przyzwoitą jakość z szacunku dla nich i… naszych uszu. Podnosimy jakość nagrań ale nie… pensje, bo nasza osobista praca to wolontariat, do którego możesz się włączyć. Jeśli masz ciekawy pomysł na audycję, jeśli znasz się na montażu dźwięku, a może masz swoje nagrania pieśni różańcowych? – Podziel się swoim talentem! Napisz do nas

Odwiedź stronę Radia Różaniec: www.radio.rozaniec.info.

 

 

 

Powiadom znajomych na:

RADIO RÓŻANIEC – CZAS OPŁ(...)
radiorozaniec2
Postęp 135%

Mamy już 1705 z 1260 zł

Powiadom znajomych na:

Upominek dla Darczyńcy:

Za wszyskich Darczyńców – modlitwa w Radiu Różaniec o godz. 20.30 – w każdy poniedziałek w trakcie trwania akcji z wymienieniem waszych imion.

Dyplom z imiennymi podziękowaniami od Fundacji Królowej Różańca Świętego dla każdego wspierającego od 100 zł.

Projekt wsparli:

Imię Kwota
GRAŻYNA D50 zł
PIOTR K20 zł
EWA H15 zł
JANUSZ I10 zł
EWA J10 zł
MIROSŁAWA F10 zł
HENRYKA R70 zł
Grażyna D50 zł
EWA F150 zł
MIROSŁAWA F10 zł
Krzysztof K2 zł
Emilia Dębowska3 zł
Andrzej K5 zł
MIROSŁAWA F20 zł
Krzysztof K20 zł
Dorota P410 zł
Katarzyna R100 zł
Andrzej K5 zł
MARIA M20 zł
Beata P10 zł
Andrzej S50 zł
Darek R10 zł
Urszula T100 zł
ANNA J10 zł
ELŻBIETA K20 zł
Janusz i Zofia I10 zł
JANINA P50 zł
Beata K10 zł
Marta Z5 zł
Marletta P30 zł
Adam K20 zł
Elżbieta C30 zł
Małgorzata G100 zł
WALDEMAR D100 zł
Marzena W10 zł
Alicja M30 zł
Renata Z20 zł
Romana Ł30 zł
MAŁGORZATA S10 zł
Anna W50 zł
Ewa J20 zł